Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Ostatné Stroje - Nádrž na naftu, benkalor, prevádzková nádrž

Nádrž na naftu, benkalor, prevádzková nádrž

nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_ehwqw.jpg
nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_fiu4g.jpg nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_fiu4g.jpg nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_kv1tf.jpg nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_kv1tf.jpg nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_fx57j.jpg nadrz_na_naftu_benkalor_prevadzkova_nadrz_fx57j.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
Dohodou

Vzhľadom na neustále sa znižujúce kvalitu niektorých konkurenčných výrobkov z dôvodu dosiahnutia čo najnižšej ceny sme sa rozhodli uviesť na trh vlastné kvalitné hranatú nádrž vyrobenú podľa vylepšené pôvodné dokumentácie pôvodného výrobcu STS Přeštice as, ktorá ukončila výrobu nádrží a naša spoločnosť sa stala jediným majiteľom pôvodnej originálnej výrobnej dokumentácie. Tieto nami dodávané nádrže sú jediným pôvodným originálom, nejedná sa o kópiu!! Vďaka ďalším technologickým vylepšením našej spoločnosti sme dosiahli ešte väčšie tuhosti plášťov nádrže a vďaka prísnemu dodržanie technologického postupu pri výrobe s ohľadom na umiestnenie výstuh a ich množstvo Vám garantujeme najlepšie vybavenie najvyššiu kvalitu a pevnosť životnosť nádrže vo svojej triede, nádrž spĺňa STN 620201, 650202, 753415!
Tel.: +420 608 274 045. Kompletná ponuka na webu: www.nadrze.com

Vlastnosti
Lokalita: Česká republika
Kontaktná osoba: P.H. petrol s.r.o.
Tel/Mobil: 608274045
WWW adresa: www.nadrze.com

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.