Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Kovoobrábacie stroje - Klampiarske ohýbačky Modular

Klampiarske ohýbačky Modular

klampiarske_ohybacky_modular_qiudw.jpg
klampiarske_ohybacky_modular_t64ki.jpg klampiarske_ohybacky_modular_t64ki.jpg klampiarske_ohybacky_modular_2jffk.jpg klampiarske_ohybacky_modular_2jffk.jpg klampiarske_ohybacky_modular_8a4as.jpg klampiarske_ohybacky_modular_8a4as.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
Dohodou

Predám nové modulárne klampiarske ohýbačky ZZ MODULAR 2000 a 3000 pre ohýbanie oceľových, meďených a hliníkových plechov do max. hrúbky 2 mm (podľa materiálu). Majú 3 pantografy a zosilnené uloženia ramien, čím je zaručená rovnosť a presnosť ohybu. Stavebnicové riešenie umožňuje spájať k sebe viac strojov. Prítlak daných plechov je zabezpečený pomocou plynových pružín. Ponúkam aj príslušenstvo: kotúčové nožnice, spojovacia sada, lišta pre kotúčové nožnice. Ceny dohodou.

Vlastnosti
Lokalita: Slovensko
Kontaktná osoba: M.L.
Tel/Mobil: 0903611100

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.